  • GQA-2W0-04A-280V-N07-R
GQA-2W0-04A-280V-N07-R
advertisement
Manufacturer No:
GQA-2W0-04A-280V-N07-R
Manufacturer:
TDK-Lambda
HK JDW NO:
778-GQA-2W0-04A-280V-N07-R
Package:
Description:
Module DC-DC 1-OUT 28V 4.28A 120W 8-Pin Quarter-Brick
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
GQA-2W0-04A-280V-N07-R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    85
  • Pin Count
    8
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Isolation
    Isolated
  • Line Regulation
    0.05%
  • Load Regulation
    0.03%