  • GN0053R000HE70
GN0053R000HE70
advertisement
Manufacturer No:
GN0053R000HE70
HK JDW NO:
866-GN0053R000HE70
Datasheet:
GN0053R000HE70
Description:
Through Hole 3Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
GN0053R000HE70
  • Tolerance
    3%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    3Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    4W
  • Diameter
    4.78mm
  • Length
    15.8mm