  • GA1210Y104JXXAR31G
GA1210Y104JXXAR31G
advertisement
Manufacturer No:
GA1210Y104JXXAR31G
HK JDW NO:
877-GA1210Y104JXXAR31G
Description:
GA 0.1μF 25V Ceramic Capacitor ±5% X7R 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm -55°C~150°C Surface Mount, MLCC 1210 (3225 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
GA1210Y104JXXAR31G
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    0.1μF
  • Thickness (Max)
    0.076 1.94mm