  • G3R-OD201SN DC5-24
G3R-OD201SN DC5-24
advertisement
Manufacturer No:
G3R-OD201SN DC5-24
Manufacturer:
Omron
HK JDW NO:
4157-G3R-OD201SN DC5-24
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
G3R-OD201SN DC5-24
  • Series
    G3R-I/O
  • Type
    DC
  • Color
    Black
  • Style
    QC
  • Voltage - Input
    5 ~ 24VDC
  • Current - Output
    0.01 ~ 1.5A
  • Voltage - Output
    40 ~ 200VDC
  • Family
    I/O Relay Modules - Output
  • Turn On Time
    1ms
  • Turn Off Time
    2ms
  • Current - Input
    8mA
  • Features
    Status LED(s)
Hot Sales in Thermal
M-OAC24
M-OAC24
6402A
6402A
6402A