  • G125-MC31005L4-0150M
G125-MC31005L4-0150M
advertisement
Manufacturer No:
G125-MC31005L4-0150M
HK JDW NO:
322-G125-MC31005L4-0150M
Step5Bar-code shipping tag
G125-MC31005L4-0150M
  • Number of Pins
    10
  • Weight
    2.344988g
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Gender
    Male to Male
  • Voltage - Rated
    450V
  • Pitch
    1.25mm
  • Current Rating
    2A
  • Wire/Cable Gauge
    30 AWG
  • Length
    150mm