  • G002150R0FB12
G002150R0FB12
advertisement
Manufacturer No:
G002150R0FB12
HK JDW NO:
866-G002150R0FB12
Datasheet:
G002150R0FB12
Step5Bar-code shipping tag
G002150R0FB12
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    150Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1.5W
  • Diameter
    1.98mm
  • Length
    8.33mm