  • FS36-065-C2-B
FS36-065-C2-B
advertisement
Manufacturer No:
FS36-065-C2-B
HK JDW NO:
814-FS36-065-C2-B
Step5Bar-code shipping tag
FS36-065-C2-B
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mount
    PC Pin
  • Max Output Current
    65mA
  • Power Dissipation-Max
    2.4W
  • Primary Winding(s)
    Dual
  • Secondary Winding(s)
    Dual
  • Height Seated (Max)
    23.8mm
  • Length
    34.93mm
  • Width
    28.58mm