  • FOXSDLF/147-20/TR
FOXSDLF/147-20/TR
advertisement
Manufacturer No:
FOXSDLF/147-20/TR
HK JDW NO:
310-FOXSDLF/147-20/TR
Step5Bar-code shipping tag
FOXSDLF/147-20/TR
    e1
  • Termination
    SMD/SMT
  • Terminal Finish
    Tin/Silver/Copper (Sn/Ag/Cu)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Additional Feature
    TR, 13 INCH
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Frequency
    14.7456MHz
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%
  • Drive Level
    100 µW
  • Aging
    3 PPM/YEAR
  • Series Resistance
    40Ohm
  • Height
    4.5mm
  • Length
    13.9mm
  • Width
    5mm