  • FOXSDLF/200-20
FOXSDLF/200-20
advertisement
Manufacturer No:
FOXSDLF/200-20
HK JDW NO:
310-FOXSDLF/200-20
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
FOXSDLF/200-20
Description:
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
FOXSDLF/200-20
    Surface Mount
  • Package / Case
    2
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    0.005%
  • JESD-609 Code
    e1
  • Pbfree Code
    yes
  • Terminal Finish
    Tin/Silver/Copper (Sn/Ag/Cu) - hot dipped
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Capacitance
    20pF
  • Depth
    5mm
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Frequency
    20MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%
  • Drive Level
    500 µW
  • Series Resistance
    30Ohm
  • Height
    4.4958mm
  • Length
    11.7mm
  • Width
    5mm