  • FN3330068
FN3330068
advertisement
Manufacturer No:
FN3330068
Manufacturer:
Diodes Incorporated
HK JDW NO:
233-FN3330068
Package:
Datasheet:
FN3330068
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FN3330068
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SaRonix-eCera™ FN
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Additional Feature
    STANDBY; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TR
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    33.33MHz
  • Output
    CMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
  • Operating Frequency
    33.3MHz