  • FMP100FTF52-64K9
FMP100FTF52-64K9
advertisement
Manufacturer No:
FMP100FTF52-64K9
HK JDW NO:
898-FMP100FTF52-64K9
Datasheet:
FMP100FTF52-64K9
Step5Bar-code shipping tag
FMP100FTF52-64K9
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    64.9kOhm
  • Power (Watts)
    1W