  • FL2500336
FL2500336
advertisement
Manufacturer No:
FL2500336
Manufacturer:
Diodes Incorporated
HK JDW NO:
233-FL2500336
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
FL2500336
Step5Bar-code shipping tag
FL2500336
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SaRonix-eCera™ FL
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Type
    MHz Crystal
  • Additional Feature
    AT-CUT; TR
  • HTS Code
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Physical Dimension
    L3.2XB2.5XH0.65 (mm)/L0.126XB0.098XH0.026 (inch)
  • Operating Frequency
    25MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Drive Level
    10 µW
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.78mm