  • FA-128 24.0000MF20X-AJ3
FA-128 24.0000MF20X-AJ3
advertisement
Manufacturer No:
FA-128 24.0000MF20X-AJ3
Manufacturer:
Epson America, Inc
HK JDW NO:
262-FA-128 24.0000MF20X-AJ3
Package:
Description:
Crystal 24MHz ±10ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 8pF FUND 80Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R