  • FKS2G011501A00KSSD
FKS2G011501A00KSSD
advertisement
Manufacturer No:
FKS2G011501A00KSSD
HK JDW NO:
864-FKS2G011501A00KSSD
Package:
Description:
Cap Film 0.0015uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FKS2G011501A00KSSD
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.213
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    200VAC|400VDC