  • FKP2O111501J00KI00
FKP2O111501J00KI00
advertisement
Manufacturer No:
FKP2O111501J00KI00
HK JDW NO:
864-FKP2O111501J00KI00
Package:
Description:
Cap Film 0.0015uF 1000V PP 10% (7.2 X 7.2 X 8.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100°C T/R
Step5Bar-code shipping tag
FKP2O111501J00KI00
  • Product Weight (g)
    0.874
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    1000VDC|250VAC