  • FKP2G003301D00KSSD
FKP2G003301D00KSSD
advertisement
Manufacturer No:
FKP2G003301D00KSSD
HK JDW NO:
864-FKP2G003301D00KSSD
Package:
Description:
Cap Film 330pF 400V PP 10% (7.2 X 4.5 X 6mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
FKP2G003301D00KSSD
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.313
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    400VDC|220VAC