  • FKP2D001001D00KI00
FKP2D001001D00KI00
advertisement
Manufacturer No:
FKP2D001001D00KI00
HK JDW NO:
864-FKP2D001001D00KI00
Package:
Description:
Cap Film 100pF 100V PP 10% (7.2 X 4.5 X 6mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100°C T/R
Step5Bar-code shipping tag
FKP2D001001D00KI00
  • Product Weight (g)
    0.313
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    100VDC|63VAC