  • FKP1T004704B00JSSD
FKP1T004704B00JSSD
advertisement
Manufacturer No:
FKP1T004704B00JSSD
HK JDW NO:
864-FKP1T004704B00JSSD
Package:
Description:
Cap Film 470pF 1600V PP 5% (18 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
FKP1T004704B00JSSD
    1.311
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Voltage
    1600VDC|650VAC