  • FKP1T001504B00KI00
FKP1T001504B00KI00
advertisement
Manufacturer No:
FKP1T001504B00KI00
HK JDW NO:
864-FKP1T001504B00KI00
Package:
Description:
Cap Film 150pF 1600V PP 10% (18 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C
Step5Bar-code shipping tag
FKP1T001504B00KI00
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Voltage
    1600VDC|650VAC