  • FKP1T001004B00KJ00
FKP1T001004B00KJ00
advertisement
Manufacturer No:
FKP1T001004B00KJ00
HK JDW NO:
864-FKP1T001004B00KJ00
Package:
Description:
Cap Film 100pF 1600V PP 10% (18 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C
Step5Bar-code shipping tag
FKP1T001004B00KJ00
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.311
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Voltage
    1600VDC|650VAC