  • FK2500064
FK2500064
advertisement
Manufacturer No:
FK2500064
Manufacturer:
Diodes Incorporated
HK JDW NO:
233-FK2500064
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
FK2500064
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FK2500064
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SaRonix-eCera™ FK
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    XO (Standard)
  • Additional Feature
    STANDBY; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TR
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    25MHz
  • Output
    CMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Rise Time-Max
    5ns
  • Fall Time-Max
    5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.045 1.15mm