  • FCX-07L26MHZ5PF/O.A}20PPM
FCX-07L26MHZ5PF/O.A}20PPM
advertisement
Manufacturer No:
FCX-07L26MHZ5PF/O.A}20PPM
Manufacturer:
River Eletec
HK JDW NO:
4380-FCX-07L26MHZ5PF/O.A}20PPM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FCX-07L26MHZ5PF/O.A}20PPM
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    26MHz
  • Series Resistance
    140Ohm
  • Height
    350μm
  • Length
    1.6mm
  • Width
    1.2mm