  • FCX-07L40MHZ6PF/O.A}50PPM
FCX-07L40MHZ6PF/O.A}50PPM
advertisement
Manufacturer No:
FCX-07L40MHZ6PF/O.A}50PPM
HK JDW NO:
4380-FCX-07L40MHZ6PF/O.A}50PPM
Step5Bar-code shipping tag
FCX-07L40MHZ6PF/O.A}50PPM
  • Width
    1.2mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    40MHz
  • Series Resistance
    100Ohm
  • Length
    1.6mm