  • FC1610AN 32.7680KA-R5
FC1610AN 32.7680KA-R5
advertisement
Manufacturer No:
FC1610AN 32.7680KA-R5
HK JDW NO:
262-FC1610AN 32.7680KA-R5
Package:
2-SMD, No Lead
Description:
FC1610AN 32.7680KA-R5 datasheet pdf and Crystals product details from EPSON stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
FC1610AN 32.7680KA-R5
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    2-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    FC1610AN
  • Size / Dimension
    0.065Lx0.041W 1.65mmx1.05mm
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    32.768kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    90kOhm
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm