  • F56-045-C2-B
F56-045-C2-B
advertisement
Manufacturer No:
F56-045-C2-B
HK JDW NO:
814-F56-045-C2-B
Step5Bar-code shipping tag
F56-045-C2-B
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Published
    2014
  • Termination
    PC Pin
  • Max Output Current
    45mA
  • Power Dissipation-Max
    2.5W
  • Height Seated (Max)
    30.15mm
  • Length
    34.93mm
  • Width
    28.58mm