  • F36-030-C2-B
F36-030-C2-B
advertisement
Manufacturer No:
F36-030-C2-B
Manufacturer:
Triad Magnetics
HK JDW NO:
814-F36-030-C2-B
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F36-030-C2-B
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Published
    2014
  • Termination
    PC Pin
  • Max Output Current
    30mA
  • Power Dissipation-Max
    1.1W
  • Primary Winding(s)
    Single
  • Secondary Winding(s)
    Dual
  • Height Seated (Max)
    23.8mm
  • Length
    34.93mm
  • Width
    28.58mm