  • F24-100-C2-B
F24-100-C2-B
advertisement
Manufacturer No:
F24-100-C2-B
HK JDW NO:
814-F24-100-C2-B
Quantity:
In Stock : 4
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
F24-100-C2-B
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mount
    PC Pin
  • Max Output Current
    100mA
  • Power Dissipation-Max
    2.5W
  • Primary Winding(s)
    Single
  • Height Seated (Max)
    30.15mm
  • Length
    34.93mm
  • Width
    28.58mm