  • ERC6510K700BHEB500
ERC6510K700BHEB500
advertisement
Manufacturer No:
ERC6510K700BHEB500
HK JDW NO:
873-ERC6510K700BHEB500
Step5Bar-code shipping tag
ERC6510K700BHEB500
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.180Diax0.562L 4.57mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    10.7kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W