  • ERC5584K500FEEK600
ERC5584K500FEEK600
advertisement
Manufacturer No:
ERC5584K500FEEK600
HK JDW NO:
873-ERC5584K500FEEK600
Description:
84.5kOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
ERC5584K500FEEK600
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.097Diax0.280L 2.46mmx7.11mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    84.5kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W