  • EPL2010-472MLC
EPL2010-472MLC
advertisement
Manufacturer No:
EPL2010-472MLC
HK JDW NO:
3194-EPL2010-472MLC
Quantity:
In Stock : 1785
Step5Bar-code shipping tag
EPL2010-472MLC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 10 hours ago)
  • Tolerance
    20%
    2
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Embossed Plastic, 7 Inch
  • Inductance
    4.7 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    680mA
  • Frequency - Self Resonant
    50MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    472mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    4.7 µH
  • Height
    1.05mm
  • Length
    2.2mm
  • Width
    2.2mm