  • ELLYFJ6R8M
ELLYFJ6R8M
advertisement
Manufacturer No:
ELLYFJ6R8M
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ELLYFJ6R8M
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
ELLYFJ6R8M
Description:
ELLYFJ6R8M datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Panasonic stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
ELLYFJ6R8M
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    20%
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    2mm
  • Inductance
    6.8 μH
  • Max DC Current
    850mA
  • Current - Saturation
    850mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    490mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • RMS Current (Irms)
    670mA
  • Height
    1.1mm
  • Length
    2.5mm