  • ELJ-QF9N1JF
ELJ-QF9N1JF
advertisement
Manufacturer No:
ELJ-QF9N1JF
HK JDW NO:
590-ELJ-QF9N1JF
Datasheet:
ELJ-QF9N1JF
Description:
Quantity:
In Stock : 4572
Step5Bar-code shipping tag
ELJ-QF9N1JF
    WRAPAROUND
  • Weight
    793.786648μg
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±5%
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • Current Rating
    320mA
  • Inductance
    9.1nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    380mOhm Max
  • Max DC Current
    320mA
  • Frequency - Self Resonant
    3.1GHz
  • Q @ Freq
    10 @ 100MHz
    10
  • Inductance Tolerance
    5%
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm