  • ELI101-IPHW
ELI101-IPHW
advertisement
Manufacturer No:
ELI101-IPHW
Manufacturer:
Future Designs Inc.
HK JDW NO:
308-ELI101-IPHW
Package:
Datasheet:
ELI101-IPHW
Description:
10.1" WXGA TOUCH LCD PCAP HDMI
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ELI101-IPHW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Series
    ELI
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Interface
    DVI, HDMI, USB
  • Display Type
    TFT - Color
  • Viewing Area
    216.96mm W x 135.60mm H
  • Display Mode
    Transmissive
  • Backlight
    LED
  • Touchscreen
    Capacitive
  • Dot Pixels
    1280 x 800 (WXGA)
  • Diagonal Screen Size
    10.1 256.54mm