  • UEZGUI-1788-43WQR-BA
UEZGUI-1788-43WQR-BA
advertisement
Manufacturer No:
UEZGUI-1788-43WQR-BA
Manufacturer:
Future Designs Inc.
HK JDW NO:
308-UEZGUI-1788-43WQR-BA
Package:
Module
Description:
4.3" RES TOUCH LCD GUI MODULE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
UEZGUI-1788-43WQR-BA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    Module
  • Published
    2012
  • Series
    uEZ® GUI
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Interface
    I2C, SPI
  • Display Type
    TFT - Color
  • Viewing Area
    95.04mm W x 54.00mm H
  • Display Mode
    Transmissive
  • Backlight
    LED - White
  • Touchscreen
    Resistive
  • Dot Pixels
    480 x 272
  • Diagonal Screen Size
    4.3 109.22mm