  • ELG-200-12DA-3Y
ELG-200-12DA-3Y
advertisement
Manufacturer No:
ELG-200-12DA-3Y
Manufacturer:
MEAN WELL USA Inc.
HK JDW NO:
495-ELG-200-12DA-3Y
Package:
Datasheet:
ELG-200-12DA-3Y
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ELG-200-12DA-3Y
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Part Status
    Active
  • Number of Outputs
    1
  • Output Voltage
    12V
  • Output Current
    16A
  • Output Power
    192W