  • ECOS2WP101CZ
ECOS2WP101CZ
advertisement
Manufacturer No:
ECOS2WP101CZ
HK JDW NO:
590-ECOS2WP101CZ
Datasheet:
ECOS2WP101CZ
Description:
100μF Capacitor 20% Bulk 10mm Aluminum
Step5Bar-code shipping tag
ECOS2WP101CZ
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Capacitance
    100μF
  • Voltage - Rated DC
    450V
  • Lead Pitch
    10mm
  • Diameter
    22mm
  • Length
    35mm