  • ECCM7AA-10-26.000M
ECCM7AA-10-26.000M
advertisement
Manufacturer No:
ECCM7AA-10-26.000M
Manufacturer:
Ecliptek
HK JDW NO:
3402-ECCM7AA-10-26.000M
Description:
ECCM7AA-10-26.000M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ECCM7AA-10-26.000M
    Select All
  • Number of Pins
    4
  • Material
    Ceramic
  • Pbfree Code
    yes
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Capacitance
    10pF
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Height
    700μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm