  • ABLS2-18.432MHZ-D4-T
ABLS2-18.432MHZ-D4-T
advertisement
Manufacturer No:
ABLS2-18.432MHZ-D4-T
HK JDW NO:
5-ABLS2-18.432MHZ-D4-T
Package:
Description:
Crystal 18.432MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R