  • EC2700ETTTS-133.333MTR
EC2700ETTTS-133.333MTR
advertisement
Manufacturer No:
EC2700ETTTS-133.333MTR
HK JDW NO:
3402-EC2700ETTTS-133.333MTR
Step5Bar-code shipping tag
EC2700ETTTS-133.333MTR
    yes
  • Number of Terminations
  • Additional Feature
    TRI-STATE FUNCTION; TAPE AND REEL
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    133.333MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.6mm
  • Operating Frequency
    133.333MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    2.625V
  • Power Supplies
    2.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Oscillator Type
    LVHCMOS
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Output Load
    15 pF