  • EAP-20-331
EAP-20-331
advertisement
Manufacturer No:
EAP-20-331
HK JDW NO:
165-EAP-20-331
Package:
Datasheet:
EAP-20-331
Description:
LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHAS
Step5Bar-code shipping tag
EAP-20-331
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Capacitance
    330pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    20A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Operating Frequency
    60Hz Hz
  • Leakage Current
    37.5μA
  • High Pot
    2500 V
  • Height
    30mm
  • Length
    85mm