  • EA1620HA10-25.000MTR
EA1620HA10-25.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA1620HA10-25.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA1620HA10-25.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA1620HA10-25.000MTR
  • Additional Feature
    AT-CUT; TR, 13 INCH
  • Frequency
    25MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    L2.0XB1.6XH0.55 (mm)/L0.079XB0.063XH0.022 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    25MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    120Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Length
    2mm
  • Width
    1.6mm