  • ABM10W18.4320MHZ4D1XT
ABM10W18.4320MHZ4D1XT
advertisement
Manufacturer No:
ABM10W18.4320MHZ4D1XT
HK JDW NO:
5-ABM10W18.4320MHZ4D1XT
Package:
Description:
Crystal 18.432MHz ±10ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 4pF FUND 100Ohm 4-Pin SMD T/R