  • DTS3261A230N3LG
DTS3261A230N3LG
advertisement
Manufacturer No:
DTS3261A230N3LG
Manufacturer:
Hammond Manufacturing
HK JDW NO:
348-DTS3261A230N3LG
Package:
Datasheet:
DTS3261A230N3LG
Description:
AIR CONDITIONER 7500BTU SIDE MT
Step5Bar-code shipping tag
DTS3261A230N3LG
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Weight
    120lbs 54.4kg
  • Published
    2016
  • Series
    DTS
  • Size / Dimension
    15.55Lx12.77W x 47.61 H 395.0mmx324.4mmx1209.3mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    Air Conditioning Unit
  • Voltage - Input
    230VAC
  • Specifications
    A/C Unit, 7500 BTU
  • Height
    1.209294m
  • Length
    394.97mm
  • Width
    324.358mm