  • DS4E-S-DC48V-R
DS4E-S-DC48V-R
advertisement
Manufacturer No:
DS4E-S-DC48V-R
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-DS4E-S-DC48V-R
Package:
Datasheet:
Description:
Power/Signal Relay, 4PDT, Momentary, 0.004A (Coil), 48VDC (Coil), 200mW (Coil), 2A (Contact), 220VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount