  • DS02-254-1L-04BE
DS02-254-1L-04BE
advertisement
Manufacturer No:
DS02-254-1L-04BE
HK JDW NO:
207-DS02-254-1L-04BE
Package:
Datasheet:
DS02-254-1L-04BE
Step5Bar-code shipping tag
DS02-254-1L-04BE
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Number of Positions
    4
  • Voltage - Rated
    24VDC
  • Current Rating (Amps)
    25mA
  • Pitch
    0.100 2.54mm Full
  • Length
    0.462 11.73mm
  • Height Above Board
    0.378 9.60mm