  • DS01-254-L-05BE
DS01-254-L-05BE
advertisement
Manufacturer No:
DS01-254-L-05BE
HK JDW NO:
207-DS01-254-L-05BE
Package:
Datasheet:
DS01-254-L-05BE
Step5Bar-code shipping tag
DS01-254-L-05BE
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Number of Positions
    5
  • Voltage - Rated
    24VDC
  • Current Rating (Amps)
    25mA
  • Pitch
    0.100 2.54mm Full
  • Length
    0.556 14.12mm
  • Height Above Board
    0.264 6.70mm