  • DPX252690DT-5225A1
DPX252690DT-5225A1
advertisement
Manufacturer No:
DPX252690DT-5225A1
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-DPX252690DT-5225A1
Package:
1008 (2520 Metric), 6 PC Pad
Datasheet:
Description:
MULTILAYER DPX FOR WLAN/UMTS/5G
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DPX252690DT-5225A1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1008 (2520 Metric), 6 PC Pad
  • Mfr
    TDK Corporation
  • Type
    Diplexer
  • Frequency Bands (Low / High)
    699MHz ~ 2.17GHz / 2.3GHz ~ 2.69GHz