  • DPX205850DT-4054B5
DPX205850DT-4054B5
advertisement
Manufacturer No:
DPX205850DT-4054B5
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-DPX205850DT-4054B5
Package:
0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Datasheet:
Description:
MULTILAYER DPX FOR WLAN/GPS/5G
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DPX205850DT-4054B5
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
  • Mfr
    TDK Corporation
  • Type
    Diplexer
  • Frequency Bands (Low / High)
    698MHz ~ 2.17GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz