  • DPO-5.0-100
DPO-5.0-100
advertisement
Manufacturer No:
DPO-5.0-100
Manufacturer:
Talema Group LLC
HK JDW NO:
770-DPO-5.0-100
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
DPO-5.0-100
Description:
Quantity:
In Stock : 12491
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DPO-5.0-100
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial, Vertical (Open)
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    DP
  • Size / Dimension
    1.181Diax0.512W 30.00mmx13.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Toroidal
  • Current Rating (Amps)
    5A
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    100μH
  • DC Resistance (DCR)
    59mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    10kHz