  • DO3316P-222MLD
DO3316P-222MLD
advertisement
Manufacturer No:
DO3316P-222MLD
HK JDW NO:
3194-DO3316P-222MLD
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
DO3316P-222MLD
Description:
Quantity:
In Stock : 5046
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
DO3316P-222MLD
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 17 hours ago)
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Material - Core
    Cut Tape
  • Tolerance
    20%
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 13 Inch
  • Construction
    Flat Top
  • Inductance
    2.2 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    6.1A
  • Frequency - Self Resonant
    80MHz
  • Current - Saturation
    7A
  • Case/Size Code
    5137
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    12mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Inductance-Nom (L)
    2.2 µH
  • RMS Current (Irms)
    6.1A
  • Height
    5.21mm
  • Length
    12.95mm
  • Width
    9.4mm